O mnie          About me  

Pasjonuje mnie tworzenie unikatowych prac plastycznych. Jestem absolwentką Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. C.K. Norwida w Lublinie. W 1992 roku uzyskałam tytuł technika plastyka o specjalności wystawiennictwo.

Interesuję się szeroko rozumianą sztuką użytkową od aranżacji wnętrz po projektowanie i wykonywanie dzieł malarskich, zdobienie porcelany. W moim dorobku artystycznym znajdują się nagrody oraz wyróżnienia w licznych konkursach plastycznych. Brałam udział w konkursie "Projektuj z Włocławkiem", gdzie mój projekt zastawy Śniadaniowej znalazł się wśród grona dziesięciu finalistów. Byłam również uczestnikiem konkursu ogłoszonego przez Polkomtel S.A.: "Przemiany" związanego z wystawą dzieł Pablo Picasso w Muzeum Narodowym w Warszawie, gdzie również praca moja znalazła się w czołowej dziesiątce. Projektuję i wykonuję liczne prace plastyczne dla osób prywatnych jak i dla instytucji. Jestem autorką plakatów w technice akwareli zatytułowanych "Stolice Europy" namalowanych dla Centrum Językowego "Best" w Lublinie. Natomiast prace związane tematycznie z moim miastem Lublinem wystawiam w Lubelskim Ośrodku Informacji Turystycznej przy ulicy Jezuickiej na Starym Mieście.

Jestem zafascynowana tworzeniem ilustracji książkowych zarówno dla dzieci jak i dla odbiorcy dojrzałego, ale o tej aktywności artystycznej możecie Państwo dowiedzieć się więcej w dziale Aktualności.